Hej
W końcu przyszła prawdziwa wiosna .. dla mnie to prawdziwe zbawienie od tych ciepłych butów ,ciężkiej kurtki i innych zimowych ubrań !
Ale dziś nie o tym chciałam napisać, jak widzicie tytuł to sen. Gdy zasypiamy zazwyczaj śnimy o czymś .. czasem dobrym, czasem złym, czasami nie wiemy co oznaczał nasz sen.
Sen .. to wytwór naszej wyobraźni .. nasze marzenia, obawy przed czymś, zmartwienia. Gdy śnimy nie mamy kontroli nad tym co zobaczymy (chyba, że opanujemy technikę świadomego snu-jeśli będziecie ciekawi/we co to jest to napisze wam ). Nie raz budziłam się z krzykiem w nocy bo gonił mnie morderca lub spadałam z ogromnej wieży. Oczywiście mam jeden koszmar który powtarza się co jakiś czas. Wydaje mi się, że każdy z nas ma taki sen którego nienawidzi. Po nim boimy się zasnąć na nowo, ale są też sny z których nigdy nie chcemy się obudzić , prawda? :)
Dzisiaj śniło mi się że spotkałam moją idolkę !! Rozumiecie to? Widziałam ją ! Rozmawiałam z nią !! Wiem, że to tylko sen ale dla mnie to i tak jak spełnienie marzeń.. oczywiście nie chciałabym nigdy się obudzić .. na zawsze mogłabym być z osobą którą kocham !Niestety wołanie mamy musiało wyrwać mnie z tego błogiego stanu i wróciłam do szarej rzeczywistości gdzie mogę tylko marzyć o tym, że kiedykolwiek zobaczę znane osoby a co więcej będę z nimi rozmawiać ..
Jak brzmi słynne powiedzenie Justina Biebera
,, Never say never " mam nadzieję, że kiedyś uda mi się spełnić moje marzenia a co za tym idzie sny :)
Jeśli śni się wam coś złego lub coś pięknego napiszcie mi w komentarzu, chętnie zobacze o czy marzą inni ludzie :)
Mary Darker
