Hej
Tak napiszę o tym o czym było już mnóstwo Twitlongerów i tysiące tweetów ..
TWITTER SIĘ ZMIENIŁ
Ale popatrzmy na to inaczej .. jak się zmienił .. to my się zmieniliśmy teraz coraz bardziej zależy nam na followersach czy byciem tak zwanym fejmem( który tak naprawdę nie istnieje .. )
Fejm ? Osoba która pomaga innym mimo wszystko i czasem nie zauważy waszej wiadomości lub nie zrobi wam follow back ? Ludzie to nie o to chodzi na tym portalu .. wszyscy powinniśmy mieć jeden cel czyli NASZ IDOL a nie wzajemne obrzucanie się błotem bo ktoś lubi coś innego. Nic w tym dziwnego ! Gdybyśmy wszyscy lubili tylko 1D czy Justina to nie byłoby to ! Ale to nie jest powód do takich zachowań .. jeśli ktoś prosi o pomoc nie możesz poświęcić mu chwili i zapytać czy coś się stało ? To tak wiele 5 minut ? A może uratujesz komuś życie, może dzięki tobie ktoś przestanie się ciąć lub po prostu się uśmiechnie ..
Warto ?
Według mnie jak najbardziej .
Wiem, że tym postem świata nie zmienię bo ludzie są uparci. Ale nie błagajcie o te followersy, jeśli będziesz sobą to sami cię zaobserwują przez to co piszesz a nie przez twoje błaganie.
I który z nich będzie bardziej cenny ?
Według mnie ten pierwszy bo zainteresował się twoją osoba czy twoim profilem :)
Mam nadzieję że każdy z was to przemyśli i nasz kochany Twitter wróci a my znów będziemy jedną wielką rodziną :)
MaryDarker
Masz racje :)
OdpowiedzUsuń