Hej nie chcę wam mówić o czym będzie ten blog bo sama do końca jeszcze nie wiem .. po prostu będę rozważać różne tematy i pisać o swoich problemach więc jeśli masz swoje i nie chcesz dodatkowo się obciążać-nie czytaj. Możecie proponować mi tematy na które mogę się wypowiedzieć.
KONTAKT ZE MNĄ :
---------------------------------------------------------------------------------------------
Często zastanawiam się nad sensem mojego istnienia. Nie wnoszę do świata nic nowego, to tylko kolejny człowiek ,a przecież jest nas aż siedem miliardów. Na co dzień nikt nie zauważa śmierci jeśli nie dotyczy ona naszego najbliższego otoczenia. Nie martwisz się tym, że gdzieś na świecie właśnie umarło dziecko z głodu, ktoś został zabity gdy walczył o wolność swojego kraju, gdzieś w ciemnej uliczce ktoś znęca się nad słabszą osobą.
Zastanawiałeś się czasem nad tym?
Co przeżywa osoba która wie że zaraz umrze?
To uczucie niewiedzy co się potem z nami stanie.. Bezsilność ? Strach ?
Myślę, że ta druga opcja .. boimy się zostawić bliskich -rodzinę, znajomych czy chociażby naszą ulubioną sprzedawczynię w małym sklepiku za rogiem. Nie wiemy czy spotkamy ich po tej drugiej stronie .. ale czy ona istnieje ? Co się z nami dzieje gdy odejdziemy ? .. Mówią że tam jest lepiej nie ma zła, smutku, nienawiści czy zazdrości.
Musimy żyć w przekonaniu, że wszyscy spotkamy się tam razem ,znów przytulimy kochaną osobę i powiemy jej jak bardzo tęskniliśmy wiedząc, że już nigdy więcej nie będziemy tęsknić .Na zawsze będziemy razem ..
A wy co myślicie o śmierci ? Boicie się jej ?
MaryDarker
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz