Hej :)
Dzisiaj mam nudny dzień więc postanowiłam, że poruszę temat Dangera a dokładniej szacunku do kobiet ale to wszystko jest ze sobą powiązane.
Myślę, że każdy spotkał się z tą nazwą na TT a jeśli nie to mówie wam, że jest to fanfiction czyli inaczej opowiadanie. Mówi się w nim o chłopaku który należy do czegoś w stylu gangu .. (jeśli coś nie tak to sory ale jak czytałam to tak to zrozumiałam) i ogólnie zajmuje się tymi złymi rzeczami .. pewnego dnia na imprezie poznaje dziewczyne Kelsey no i jak się domyślacie czy wiecie w końcu się w sobie zakochują itp itd... Ale nie będę opisywać wam tu całej fabuły.. chodzi mi o postać Dangera .. Jest niebezpieczny, zabija pali itp itd .. w stosunku do swojej dziewczyny jest miły słodki i wiecie no .. ale.. ale jest też druga strona medalu .. jak odnosi się do niej gdy jest zły .. ,,Dziwko, suko " ..
I o co mi chodzi ?
Jak czytam tweety, że chcecie mieć takiego chłopaka jak Danger to nie mogę .. Czy wy naprawdę chciałybyście żeby chłopak tak się do was odnosił ? Zwłaszcza, że większość z was mówi że chłopcy zachowują się jak chuje gdy są w towarzystwie kolegów bla bla bla.. To już nie chodzi o to że Danger czy nie tylko o to czy same siebie szanujecie ..
W moim wypadku gdyby chłopak nie ważne kolega, przyjaciel, chłopak powiedział mi, że jestem dziwką to gardziłabym nim najbardziej na świecie .. nie mogłabym na niego patrzeć odzywać się itp itd.. nie ważne czy kochałabym go czy nie .. Nie dam się nazwać dziwką bez powodów .. tylko dlatego, że się na mnie wkurzył. Moja dobra koleżanka miała podobną sytuację chłopak powiedział jej, że była dla niego dziwką ...
A dlaczego?
Bo ona nie chciała już z nim być .. I mimo że teraz są razem ja już nie moge traktować go normalnie .. od tamtej pory jest dla mnie zwykłym prostakiem i największym palantem na świecie.
Mam do was prośbę nie ważne czy mówimy o normalnym człowieku czy fikcyjnym bohaterze szanujmy się !!! Mam nadzieję, że nie weźmiecie tego do siebie jako hejtowanie tego opowiadania bo ja sama uważam, że jest świetne.. chodzi mi o szacunek .. a posłużyłam się tym przykładem bo widziałam reakcje niektórych osób na TT :)
nareszcie ktoś się ze mną zgadza :)
OdpowiedzUsuńcieszę się :)
Usuń